Original MV270QUM-N20 27.0" 30Pin UHD TFT All-In-One LCD Screen for YOGA 27 Laptop LCD Screen
Guangzhou Riss Electronic Technology Company Limited
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
Brand Name : BOE
Model Number : T215HVN05.1
Certification : CE/FCC/RoHS
Place of Origin : China
MOQ : 2
Price : Negotiable Price
Payment Terms : L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram
Supply Ability : 1000 Pcs Month
Delivery Time : 5-7 Week Days
Packaging Details : Bubble bag+ Bubble chamber + Suitable hard carton
Brand : BOE
Size : 27.0 Inch
Model : MV270QUM-N20
Resolution : 3840(RGB)×2160, UHD
Contact Now
Features
  • Original MV270QUM‑N20 27" 4K UHD TFT panel, 30Pin connector, direct replacement for all‑in‑one laptop LCDs.
  • MV270QUM‑N20 27.0" high‑definition display delivers vivid color and sharp detail for AIO laptop daily use.
  • 27" MV270QUM‑N20 TFT LCD with 30Pin interface ensures stable performance for AIO laptop screen repair.
Product Description
Application Laptop Notebook
Model Name MV270QUM-N20
Screen Size 27.0 Inch
Frame Rate 60Hz
Grade: Grade A
Interface 30Pin
Product Details
One Stop to Know Us
FAQ
1. Why choose our Screen?
2. About the price:
3.About Packing:
Original industrial packaging and designed safety packaging are all no-problem options.
4. About payment method:
5. About Warranty:
6~12 months warranty, return, refund, repair is acceptable in policy.
Wholesale Original MV270QUM-N20 27.0" 30Pin UHD TFT All-In-One LCD Screen for YOGA 27 Laptop LCD Screen from china suppliers
Original MV270QUM-N20 27.0" 30Pin UHD TFT All-In-One LCD Screen for YOGA 27 Laptop LCD Screen Images